Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan szerezhetnék Xanaxot...

Hogyan szerezhetnék Xanaxot vagy Frontint?

Figyelt kérdés
Értem én azt ,hogy csak is kizárólag orvos írhat fel ,mivel vényköteles. Szorongásra kellene ,de viszont ,ha azt mondom az orvosomnak ,hogy időnként rám jön elég durva szorongás ,főleg ,ha sok ember van a közelben ,attól tartok ,hogy el küld a francba ,főleg ,hogy még nem töltöttem he a 18-at ( 17 éves vagyok) ,most jöhettek azzal,hogy meg kéne magamban oldani a problémát .. próbáltam . A szorongás nem mindennapos ,bizonyos élethelyzetekben jön csak elő. A szorongásomat alkohollal szoktam oldani és füvezni is szoktam kb hetente -két hetente ( nem vagyok függő). A cigi tudta valamennyire elhitetni vellem ,hogy segít ,de amióta már nem cigizem ,meg iszom azóta kezd rosszabb lenni.
2019. dec. 7. 17:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Mivel anyagilag sokba kerül a tépés és a piálás ,ezért ez az alternatíva merült fel bennem. Csak az írjon ,aki ténylegesen választ ,vagy segítséget is tud adni a kérdésemre ,köszönöm:)
2019. dec. 7. 17:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem el kell ballagni a háziorvoshoz. Ha csak nem valami kretén bunkó állat, akkor felírja, mert mégis csak arra esküdött fel, hogy a betegek szenvedését enyhítse, vagy mi.
2019. dec. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Indokolt esetben felírhatja a háziorvos, de szigorú alkohol-tilalom mellett. ( Azt, hogy hogyan szerezhetsz más módon, inkább nem osztanám meg...) Mondjuk, 17 évesen nem kéne gyógyszerezni, próbálj inkább gyógyhatású készítményt, én a Nervenpflege gyógynövényes tablettát ajánlom.
2019. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod kontrollàlni a gyògyszerszedést,javaslom hogy kérj segítséget,és erõsítelek abban,hogy menj el rehabra.

Én ott jöttem le a szerrõl és màr anélkül élek.

2019. dec. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!