Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Frontint csak este, lefekvés...

Frontint csak este, lefekvés előtt szabad bevenni?

Figyelt kérdés

Volt egy kis családi válság és nehezen tudok aludni. Még sosem szedtem ilyesmit és az lenne a kérdés, hogy ha ebből a 0,25-ösből lefekvés előtt egy felet beveszek, az segít átaludni az éjszakát? Napközben be lehet venni belőle egy felet?

Ha egy egészet veszek be, az nagyon kiüti az embert?


2018. máj. 28. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia ! A frontin az ugyanaz mint a xanax.Én egy jó idelye szedem.A 0,25mg az harmat csepp.Volt hogy 4mg ot szedtem...De én ismerem a gyógyszert húsz éve ! Hozzá lehet szokni,ezzel vigyáz !
2018. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor ha napközben beveszek egyet nem leszek saláta 1 óra múlva, ha jól értem :)
2018. máj. 28. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
A Xanax feszültség,és szorongás csökkentő.Én most este hatkor vettem be 0,5mg ost,és egy 0,5mg os xanax SR-t az SR elhúzódó hatású.Jobbulást kívánok !
2018. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Igaz egyik sem válasz a kérdésemre.
2018. máj. 28. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:

A Frontin nem altató, hanem feszültségoldó, tehát nem álmosít. Aki azért nem tud aludni, mert feszült, annak segít elaludni a feszültség oldásával.

Én pánikroham esetén veszem be, azon segít. Altatónak is próbáltam, de semmit sem használt.

Napközben is lehet szedni, vannak, akik naponta 3-szor szedik.

2018. máj. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De, álmosít is.

Ha aludni akarsz tőle, közvetlen lefekvés előtt vedd be. Így se biztos, hogy átalszod az egész éjszakát, mivel 3-4 órát hat. Mivel még nem szedtél ilyet, valószínűleg elég lesz a 0,25 is, de max 0,5.

2018. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!