Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha bélgyulladásra és sok...

Ha bélgyulladásra és sok gyomorsavra reggelente iszok 3 csepp hidrogén peroxidot vízben oldva, azzal kárt is tudok okozni magamnak?

Figyelt kérdés
kedden lesz gyomortükrözésem és egy pár napig bent is maradok a kórházban, különböző vizsgálatokat fognak végezni és természetesen addig nem csinálok semmi drasztikusat és nem kezdek bele öngyógyításba. ez csak egy kérdés volt ha esetleg az orvosok majd tehetetlenek lesznek. sokat olvastam a hidrogén peroxidról és sokan isszák éhgyomorra reggelente és nekik jó. csak épp bélgyulladásra hogy isszák-e arról semmi infót nem találtam. 1 valaki írta hogy chron betegséget gyógyítanak vele. nem tudom hogy ebből mi igaz
2019. dec. 7. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A hidrogén-peroxid nem belső felhasználásra való, teljesen mindegy, mit ír a mindenegybenblog.
2019. dec. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell minden fasságot elhinni :D jóhogy nem hipót iszol
2019. dec. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Majd fogok azt is ha nem javul mihamarabb az állapotom :D
2019. dec. 8. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!