Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Migrént lehet kamuzni, el...

Migrént lehet kamuzni, el lehet játszani? Vagy van rá vmi orvosi "bizonyíték", hogy az illetőnek tényleg az van, nem csak megjátssza?

Figyelt kérdés
2019. dec. 8. 15:51
 1/7 A kérdező kommentje:
És mitől lehet amúgy migrént kapni vagy ez genetikai veleszületett dolog?
2019. dec. 8. 15:52
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Te vagy az akinek a jövő héten mindenképp betegnek kéne lennie?
2019. dec. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem. Nekem egy ismerősöm mondja kb heti szinten, hogy migrénje van, mindenre kifogása ez, ezért kérdem, hogy ez igaz lehet-e, illetve mitől lehet migrént kapni.
2019. dec. 8. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos van akinek heti többször is van migrénje. Mivel az orvostudomány még nem tudja alapjában mitől van sokszor segítség sincs gyógyszereken kívül. Megjátszani? Hát...én nem tudnám, de ehhez látnod kell őt. Kérdezz rá milyen gyógyszert szed, vannak migrén roham gyógyszerek, akinek ennyit fáj nem létezik, hogy nem szed. Ha nem tudja melyek ezek akkor bukta.
2019. dec. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szoktak csinálni MRI-t/CT-t.
2019. dec. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én migrénes vagyok...ellenségemnek nem kívánom. Sokan mondják hogy MRI nem mutatja ki. Vakakinek igen valakinek nem. Ez egyén függő, gondolom kinek az agya hogy bírja ezt a "rohamot". Nekem pl. kimutatta.
2019. dec. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam sem mutatta ki a gép. Olyant még nem hallottam, hogy az illető a roham alatt bejut MRI - re...

Szerintem ezt megjátszani nem lehet, akinek rohama van, az nagyon rosszul tud ám lenni : én pl elsápadok, alig reagálok a külvilágra, nehezemre esik még csak a szememmel is oldalra nézni, minden egyes hangot ezerszer hangosabbnak hallok, mint normál esetben, belassulok, beszűkülök, menekülök minden és mindenki elől, kb még akarok halni.

Sajnos van, amikor munkában nem tudok félrevonulni, így szenvedek de nagyon durván.

Van, amikor hónapokig nincs rohamom, és van, amikor két hónapon keresztül minden héten többször is. Ezt nem tudom előre, nem tudom mitől függ, hogyan tudnám befolyásolni. Csak elér, és arra a kis időre megszűnik a világ számomra.

2019. dec. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!