Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék? Egyfolytában...

Mit tehetnék? Egyfolytában álmos vagyok. Néha már olyan mintha nem is a valóságban lennék hanem valami félálomban. Pedig alszom 8 órát van, hogy többet is. Mégis ez van hónapok óta.

Figyelt kérdés
Voltam kivizsgáláson mindent rendben találtak. A nyáron vérszegény voltam de mára az is elmúlt csak az álmosság nem. :( Szörnyű így élni. Nem tudok programokra menni meg sehova mert csak aludnék. :( Már nincs is életem emiatt.
2019. dec. 18. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz, velem is ez van :(


En atalltam ugy, hogy hetkoznap 5/6okat alszom, hetvegen meg 12/13 orat is akar... Nem normalis, de igy vmivel jobb...

2019. dec. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Keress rá ezekre a szavakra és kifejezésekre:


- kiégés

- súlyos kimerültség

- idegösszeroppanás (az orvosok nem így hívják).


Pihenj sokat.

2019. dec. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha egy egyszerű kivizsgáláson túl vagy, akkor egy tesztoszteron/androszteron hormonszintet kellene nézetni. Nem tudom, hogy férfi vagy nő vagy, és azt sem tudom, hogy a változás kora körül vagy-e. De a nemi jellegért felelős hormon szintjének a csökkenése okoz ilyen krónikus fáradtság jellegű tüneteket. A pajzsmirigyed rendben van amúgy (tiroxin szint)?
2019. dec. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem csak egy rutin kivizsgálás volt, annál sokkal nagyobb. Nem vagyok a változás korában. Fogamzas gatlót szedek így nagyjából kiegyenlített a hormonszintem. Ilyen hormonszinteket sajnos csak az endokrinológián néznek oda minimum fél év a várakozasi idő, ha egyaltalán kapnék beutalót. Hétvégen max 10et alszom. Annyira megszoktam a hajnali kelést hogy már nem megy a délig alvás. Mire átallnék rá már jön a következő munkanap. 5-6 órával max egy napot bírnék ki. :(
2019. dec. 18. 12:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigyet is néztek. Nincs vele gond.
2019. dec. 18. 12:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem az okát keresem. Szóval ez így nem volt hasznos. Olyan írjon akinek a kávén kívül van valami használható ötlete. :( mert így nem lehet élni.
2019. dec. 18. 20:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Pszichológus
2019. dec. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi abból már elfogyasztottam vagy 6-ot egyik nagyobb hülyeségeket mondott mint a másik és még anyagilag is teljesen leégtem miattuk. Az utolsó alkalom után majdnem öngyilkos lettem. Akkor éreztem azt, hogy máglyán kene elégetni az összeset.
2019. dec. 20. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!