Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tényleg ennyit számít a...

Tényleg ennyit számít a vidéki levegő alvásnál?

Figyelt kérdés

A hétvégén barátainknál aludtunk egy kis telken, és én itthon Bp.-n általában ha tehetem 10 órákat alszom és akkor kipihenten is ébredek. Ott lent mondtam, h hú biztos én fogok a legkésőbb ébredni, 11nél előbb biztos nem, mert hajnalig fönn voltunk...

Erre meg a hajnali viharra kiugrottam a teraszra (6 körül), néztem, ahogy jön, aztán visszafeküdtem de fél 9-kor már ki is pattant a szemem...

Tényleg ennyit számít? Ti is voltatok már így?


2010. júl. 20. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
én egy hetet vidéken vagyok, egyet kispesten. igenis számít. imádom a fővárost, de meghalnék vidék nélkül. nem beszélve arról, hogy felidéződnek a gyermekkorom pillanatai, amikor úgy keltünk hajnalban, hogy anyu kinyitotta az ablakokat, ajtókat, hogy szellőztessen, besütött a Nap a vályogházba..
2010. júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
(..bocsi, entert nyomtam) , madár csicsergett. szóval igen, sokkal jobb. van illata a levegőnek. fantasztikus tud lenni
2010. júl. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A vidék teljsen más. Pesten neked már fel se tűnik, hogy folymatosan dübörög a forgalom háttérzaja, még a Margitszigeten is. Vidéken jóval kisebb a szennyezettség, csicseregnek a madarak, tiszta a levegő, nyugodtabb az élet. Persze, hogy kipihentebben ébredsz. :-)


egy vidéki

2010. júl. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát én rohadtul nem tudok vidéken rendesen aludni, rühellek egyáltalán ott lenni, nem hogy aludni... a levegő lehet hogy tisztább, de nekem inkább furcsa... fujj:S
2010. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!