Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Levegő vételkor fejfájás, és...

Levegő vételkor fejfájás, és olyan mintha összeakarnék esni de miért?

Figyelt kérdés
Üdv! Amikor nagy levegőt veszek, és nem fújom ki, rögtön elkezd fájni a fejem, és olyan mintha összeakarnék esni! :/ Nehéz elmagyarázni de így van.Amikor fürdök, meleg vízbe, és ki lépek a kádból, és nagy levegőt veszek, akkor erős fejfájásom lesz, és úgy érzem hogy el akarok ájulni... ahogy kifújom, és normálisan veszek levegőt, akkor még érzem, de aztán elmúlik. Meg mostanában elég fáradt vagyok, sokat alszom, és semmi megerőltetőt nem csinálok egész nap, de azért mozgok.Elnézést ha nem tudtam normálisan elmagyarázni, de elég nehéz is.... és azt szeretném megtudni, hogy ez mitől van? vagy mit tegyek? :/ 15 éves,56kg-os fiú vagyok.
2011. aug. 18. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Háziorvos felkeresése, ő vizsgálat után mérlegeli, hogy pulmonológia, kardiológia, endokrinológia vagy neurológia kell-e (esetleg ezek szabad kombinációi), vagy semmi.
2011. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Folyadékhiány!!!!!! Velem is szokott az lenni, hogy ol fölkelek az ágyból megszédülök. Igyál sok vizet, főleg ilyen melegben, hidd el, nem lesz több panaszod :)

15/L

2011. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!