Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Remeg a szivem?!?

Remeg a szivem?!?

Figyelt kérdés

Hirtelen mikor tv elott uktem mintha beremegett volna a szivem es megis szedultem de csak 1 masodperc volt az egesz viszint megilyedtem. Mitol lehetett? Panikbeteg vagyok es szorongos...

Fiu/20


2019. dec. 23. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

aritmia, vagy az időjárás is lehet

nekem is fájdogál a szivem az elmúlt napokban

nem kell ennyitől még megijedni

az is lehet, hogy igazából a gyomrod volt és nem a szived, mivelhogy nagyon közel vannak, néha olyan is van

2019. dec. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
pánjikbetegség jellegzetes tünete.. semmi bajod. az inább gyomrod lesz , nem a szíved amúgy
2019. dec. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Es a hirtelen szedules mitol lehetett?
2019. dec. 23. 23:19
 4/11 anonim ***** válasza:
gondolom a szél miatt .
2019. dec. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Arrythmia miatt érezheted a "beremegést",illetve ez szédülést is tud okozni. Ennek az oka lehet pszichés is. Nem kell megijedni, kellemetlen érzés,de nem veszélyes.
2019. dec. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem te nem fogsz megnyugodni a válaszainktól, mi meg nem vagyunk orvosok, igy lehet, hogy jobb is... Legokosabb, amit tehetsz,ha felhivod az ügyelet vagy a mentőket (104), és elmondod nekik a telefonba, nyugodtan, hogy mit éreztél, és hogy amúgy pánikbeteg vagy. Meg fogják neked mondani, hogy mi a teendő, vagy azt, hogy megnyugodhatsz, vagy azt, hogy kimennek hozzád.

Én is volt már, hogy hasonlóan tanácstalan voltam, és felhivtam őket, nem ciki.

2019. dec. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a pánik jellegzetes tünete a remegés. írta is, hogy pánikbeteg , de én vagyk lepontozva?
2019. dec. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nelem tegnap mikor lefeküdtem össze vissza vert. Fraszt kaptam ahogy felültem elmúlt. Én is panikos vagyok de 10 hónapja volt szív uhm meg nemrég ekgm szóval próbalok nem foglalkozni vele.
2019. dec. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekemis masfel eve volt teljes kivizsgalasom es semmit nem talaltak. Csak szar erzes
2019. dec. 24. 22:42
 10/11 anonim ***** válasza:
20 évesen nem lesz szívproblémád. az nem egyik napról am másikra jön létre.
2019. dec. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!