Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől remeg a szívem?

Mitől remeg a szívem?

Figyelt kérdés
Mozgás, sport után szoktam érezni, hogy olyan, mintha remegne a szívem, ami egy idő után elmúlik. Most ha ülök vagy fekszem akkor is érzem, ami lehet, hogy a hirtelen jött jóidő miatt van. A pulzusom egyenletes normális értékű, ahogy a vérnyomásom is. Egészségesen étkezem, napi rendszerességgel sportolok. Néha légszomjam van, de megfigyeltem, hogy ha nem gondolok rá akkor ez nem jön elő. 16 éves lány vagyok normális testalkattal. Mi állhat a 'szívremegés' hátterében?

2018. ápr. 28. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:
16 éves leány szívét diagnosztizálni a gyk-n nem gyerekjáték. Én azt tudnám javasolni, hogy mond el a problémádat az iskolaorvosnak, sportorvosnak, háziorvosnak. Aki van. Ugyanis erre a szervre neked nagyon hosszú ideig nagyon nagy szükséged van...Gyógyulást kívánok.
2018. ápr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!