Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éles bicepsz fájdalmam van,...

Éles bicepsz fájdalmam van, pedig nem erőltetem. Egy éve aktívan jártam edzőterembe, akkor kezdődött. Milyen orvoshoz, masszőrhöz, gyógytornászhoz menjek vele?

Figyelt kérdés

A jobb karomon a bicepszem feslő, vállamhoz eső része akkoriban kezdett el fájni, amikor egy éve edzőterembe jártam, és fekve nyomni is elkezdtem. Előtte fél évig úgy edzettem, hogy nem nyomtam fekve, nem is volt semmi bajom.


Az edzést abbahagytam, mert ezzel a fájdalommal semmit nem tudtam megmozdítani a jobb karommal, még 5 kilós súlyzók is kifogtak rajtam.


A fájdalom az edzés abbahagyása után elmúlt, ez kb. 8 hónapja volt, el is feledkeztem róla. Azonban 1-2 hónapja többször arra ébredtem hajnal négy körül, hogy rendszeresen belehasít a fájdalom a bicepsz felső részébe, ilyenkor megnyomkodom, vagy csavargatom a karomat, esetleg roppantgatom, erre enyhül a fájdalom.

Mostanra már nap közben is előjön.


Egyéb gerincfájdalom miatt kb. fél éve készítettek röntgent rólam, de akkor nem mutattak ki semmit, de lehet csak azért, mert akkor a gerincemre fókuszáltak.


Milyen orvoshoz, masszőrhöz, gyógytornászhoz menjek vele?

Ha tudtok ajánlani konkrét masszőrt, gyógytornászt Budapesten (bennük jobban bízok, mint az orvosokban), akkor azt szívesen meghallgatom.


Köszi!


2019. dec. 24. 12:50
 1/1 gublug ***** válasza:

Szia.

Sportorvoshoz menj.

Csak hallgasd meg mit mond.

Ha felir vmt vagy javasol kezelest, nem kell elfogadnod, viszont a velemenye jo lehet osszehasonlitani maseval.

2019. dec. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!