Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi ideig tartanak a...

Mennyi ideig tartanak a nyugtató elvonási tünetek?

Figyelt kérdés

A nehezén már túl vagyok, de hónapok óta rajtam van egy feszült, levert közérzet. És enyhén szólva qrvára unom már.

Az orvos a vállát vonogatja, pedig azt ígérte, h ha leteszem a nyugtatókat, akkor jól leszek. Főleg személyes tapasztalatokat várok, a hivatalos tájékoztatókat már mind elolvastam.



2019. dec. 27. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Keress egy másik orvost! Mi a francnak bízod az életedet egy, a kérdéseidre, azaz az életedre csak a vállát vonogató sarlatánra magadat?


Egyébként nyugtatója válogatja, és elég rohadt hatásai vannak. A jó hítr az, hogy antidepresszánsról való leszokás még ocsmányabb mellékhatásokkal jár. Erre mit szól a te csodás orvosod?

2019. dec. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Mégis mit vársz egy orvostól?

A gyógyuláshoz 90%-ban az ember saját maga tehet.

A többi az orvos és gyógyszer meg a körülmények.

Ha a nehezén túl vagy akkor már csak a könnyebb része van hátra.

2019. dec. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyikőtök sem a kérdésre válaszolt. Ennek ellenére zöldet kaptatok. Ok, akkor az összes közhely elpuffogtatása után most már lehetne a kérdésre is válaszolni? Köszönöm!
2019. dec. 27. 10:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, én az egyes voltam, és nem kell a zöld kecskéd, nem azért tépem itt a számat. Én minden kérdésedre válaszoltam, fölösleges szemétkedni velem.


A "köszönöm" lett volna a megfelelő válasz számomra, nem a zöld kezecskéd és vele együtti nyíltszíni bunkózás.


És ennyit rólad.

2019. dec. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves 1., 4. Nem bunkóztam, mindent tudok, amiket leírtál. Orvosom szar, nem is megyek hozzá többet. Igen, az antidepik is veszettek, ezt is tudom. Nem bántásból, de mindenki csak hadovál. A kérdésemre szerettem volna választ kapni.

De az összes többit is köszönöm szépen!

2019. dec. 27. 10:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Amíg ilyen választ írsz azoknak akik segítenek nem hogy gyógyszerre, leginkább pszichoterápiára van szükséged. És ha már kérted, igen, személyes tapasztalat.
2019. dec. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Hány hónapja nem szeded? Mekkora adagban szedted? A leszokási tempó sem mindegy. Csak nagyon lassan lehet. Én az antidepit egyszer raktam le 3 hónapra. Nagyon rosszul éreztem magam. Sajnos, azóta is szedem.
2019. dec. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2 mg frontint tettem le kb 8 hónap alatt, előtte 3 évig szedtem. Kb 1 éve vagyok tiszta, de még vannak tüneteim.
2019. dec. 27. 14:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapja tettem le az antidepit, meg a Frontint. Antidepit négy évig szedtem, Frontint időszakosan. Fél éve alváshoz minden este 2* 0.25. Aludni jól alszok, viszont feszültnek érzem magamat.A stresszt nehezen kezelem.
2022. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, és nem volt fokozatosság. Máról holnapra. Tudom nem helyes. Meglátjuk.
2022. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!