Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már dec.22. óta betegnek...

Már dec.22. óta betegnek érzem magam. Hol hidegrázás, hol folyik rólam a víz. Kissé álomszerűnek tűnik a világ. De még hőemelkedésem sincs. Mi lehet ez? Mielőtt valaki az orvossal jönne az jan.2. -ig nincs!

Figyelt kérdés
Párat tüsszögök néha de amúgy semmi más. Nem fáj semmim. Csak nem érzem jól magam. Mintha nagyon beteg lennék.....nem értem mi ez. Éjszaka meg valami szörnyű nyomasztó érzés van rajtam rossz álmok kíséretében.
2019. dec. 27. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
dec 30 és 31 munkanap, szóval minimum helyettesítés van; egyébként meg ügyelet is...
2019. dec. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálunk csak ügyelet van 1. 2. Ennyi tünettel az orvoshoz sem mennék el az infuenzások közé hátha elkapom. Kössz a semmit. Szövegértelmezés nulla. Felesleges választ minek írsz le? Ennyire unalmas az élet? 🙈
2019. dec. 27. 17:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Megfázásnak tűnik, félliter jó forralt vörösbor rendbe tesz.
2019. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A rossz bort nem iszom meg a jót meg nem forralom fel :D Teazom már egy hete meg infralampa de nem változik semmi. A bőmérsekletem teljesen normális. Még hőemelkedés sincs pedig néha úgy érezem mintha 40 fokos lellék :)
2019. dec. 27. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!