Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hova érdemes fordulnom?...

Hova érdemes fordulnom? Elképesztő mód fáj a hátam.

Figyelt kérdés
Kb 3 napja kezdődött hogy reggel felkeltem és nagyon fáj a gerincem (hátam felső része ) picit talán a nyakmozgatassal összefügg. Nem tulajdonitottam neki nagy jelentőséget, gondoltam el feküdtem és ennyi, de azóta minden reggel arra kelek hogy fàj a nyakam-hàtam felső része. Napközben enyhül. Olyan mintha be is lenne gyulladva mert párom masszirozta a hátam és nagyon faj, plusz ma már olyan érzésem is van mintha hőemelkedésem lenne. Mi lehet ez? Holnap ha nem javul elmegyek a háziorvoshoz aki gondolom beutal valahova ahova 3 hónap múlva kapok időpontot.
2019. dec. 29. 11:50
 1/5 A kérdező kommentje:
28/L
2019. dec. 29. 11:50
 2/5 anonim ***** válasza:
A masszázst nem kéne erőltetni amíg nem tudod mi a gond. Próbálj polifomra lefeküdni hanyadt hatha segít. Amíg nincs orvosi segítség én lemennék holnap a patikába hátha tudnak valamit ajanlani vagy van ötletük mi lehet a gond. Sokgéle fajdalomcsillapító gyulladáscsökkentő kenőcsük van.
2019. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Csontkovács
2019. dec. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Első kör,házi orvos .

Nagyon távoliak az időpontok,sajnos .

Ezért kell a jövőben is a "Fideszre szavazni,éltetni Viktort,és Kaslert"

2019. dec. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csontkovács pillanatok alatt helyrepofoz! Szólj és priviben megírom az elérhetőséget!
2020. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!