Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyakran fáj a fejem, mi, vagy...

Gyakran fáj a fejem, mi, vagy milyen együttes tényezők hatása fejthet ki ilyesmit?

Figyelt kérdés
Már három hete fáj a fejem , napi szinten ! Főleg ha kissé megerőltetem magamat , de elég egy séta is hozzá ,, elkezd fájni a fejem , majd nagyon gyengének érzem magam és nagyon rossz lesz a közértem ,valamint a kezeim , főleg a bal , el zsibbad , ami akár 1-2 napig is eltarthat ! Voltam a házi orvosomnál és azt mondta , szedjek fájdalom csillapítót ! Korában sosem volt még ilyen , vagy ehhez hasonló tünetem !
2020. jan. 1. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlók a tüneteim, kezd javulni 4 hét után. Mi kértünk MR vizsgálatot fejemre.
2020. jan. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vitaminokat szedni (B-vitaminok, főleg B12), figyelj oda jobban a táplálkozásodra. Kérj a dokidtól vérvételt, az is lehet, hogy vérszegény vagy.
2020. jan. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zsofimágus ***** válasza:
És a vérnyomásod rendben van?
2020. jan. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen a vérnyomásom rendben van , mondjuk labor vizsgálaton 2 - éve voltam utoljára ! Amúgy egy kissé túlsúlyos vagyok , ami talán hajlam is , meg a munkám miatt is lehet , mivel 8-10 órán keresztül ,ülő helyzetben szinte alig mozdulhatok , ekkor is elszoktak zsibbadni a végtagjaim , de ez talán normális ez miatt !
2020. jan. 2. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!