Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van ez? Más is érez...

Narwik kérdése:

Miért van ez? Más is érez ilyesmit?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy úgy érzem már jó ideje,hogy tőlem elvett inkább a Jóisten minden téren (külső-belső),mint adott volna,és ez borzasztóan elkeserít. Már ott tartok,hogy akkora falat halmoztam magam köré a kisebbségi érzésem miatt,hogy már én sem látom a tetejét.Egyszerűen nem vagyok elégedett semmivel,azzal sem,ahogy kinézek (hogy is mondjam:rusnya vagyok,nincs mellem,vaskosak a combjaim,kövér vagyok,szóval abszolút a "bottal-se-piszkálnám-meg" kategória.)belsőre nézve meg hát több a rossz tulajdonságom,mint a jó.Értéktelennek érzem magam,és amikor látom,hogy mindenki más többet kapott nálam a teremtőtől,elszomorodom-és ami a legrosszabb,agresszív leszek tőle.Nem hiszem el,ha dicsérnek,nem bízom meg igazán senkiben,a baráti kapcsolataim is felszínesek.Most lenne okom,hogy boldog legyek,mert valaki udvarok nekem,de nem értem mit lát bennem,korántsem olyan vagyok,mint aminek "feldíszít" magában.Ráadásul az excsaja bombanő,Miss Tökély,én meg hozzá képest egy lúzer nyomoronc vagyok..féltékeny is vagyok,irigy is,mert tudom,ha megfeszülök se tudnám őt boldoggá tenni,ebbe menthetetlenül belebuknék..


21/L


2011. okt. 13. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna.... Én is ezt érzem,nem vagy egyedül...:/
2011. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Iszonyatos,azt hiszem,a depresszió valahanyadik fokú stádiuma..öngyilkos csak azért nem leszek,mert ahhoz is gyáva vagyok.
2011. okt. 13. 14:40
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondanám,hogy dejó,hogy nem vagyok egyedül!-de ez nem jó,nagyon nem..:(
2011. okt. 13. 14:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Én már voltam öngyilkos de ahoz is béna voltam. Lassan mindenki elhagy engem,de megelőzőm őket,én fogom elhagyni őket
2011. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ugyanezek a dolgok nyomasztanak,vagy még rá egy lapáttal valami?Engem se tart sok minden életben,legfeljebb a gitárom és a macskáim..
2011. okt. 13. 14:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindenen lehet egy bizonyos fokig változtatni.


Gondolom van valami oka annak, hogy ennyire depressziós lettél, ezen kéne elsősorban segíteni, mert ez a problémád forrása.


Mozgással és megfelelő étkezéssel formálhatod a tested, a melled méretét kénytelen vagy elfogadni, de a túlsúly ellen küzdhetsz.


Amint felszámoltad a depressziót, onnastól kezdve az emberekhez való hozzáállásod is meg fog változni.


Sok szerencsét és kitartást kívánok Neked, mert egy ilyen szintű depresszióból kilábalni nem lesz egy könnyű menet.

2011. okt. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kábé 15 kilót fogytam,és vele együtt valahogy az életkedvem is elröppent,azt hittem, ez lesz a megoldás,hogy lefogyok,és "hejj,de szép lesz az élet vékonyan és csinosan!"-de nem ez lett,nem találom még mindig vékonynak (se) magam,és egy olyan ördögi körbe keveredtem,ahonnan nem tudok kijutni.Szóval a fogyás is egy kalap szart ért..sajnos.
2011. okt. 13. 14:58
 8/9 anonim válasza:
A Jóisten gyakran próbára tesz bennünket, valakiket sokkal jobban, mint másokat. Ne keseredj el, sokaknak még mindig rosszabb a helyzete. Tudom, hogy ez sablonduma, de sajnos van olyan közeli barátom, aki hálát adna azért, ha csak a külsejével lenne probléma. Örülj a fizikai egészségednek, és igyekezz a lelkedet minél hamarabb rendbe hozni, hogy a tested ne menjen tönkre a stressz miatt. Ne másokkal foglalkozz, csak magaddal. És hidd el, hogy az ilyen Miss Tökélyeknek is vannak kisebbségi komplexusai, azért törődnek annyit a külsejükkel, mert mindig attól félnek, hogy ők csúnyák. Ezért nézik magukat állandóan kistürköben stb... Csak élvezd a jó dolgokat. Engedd magadhoz közel a barátaidat és örülj, hogy valaki udvarol neked. Ne azt kérdezd magadtól, hogy "Vajon mit lát bennem"?, hanem arra gondolj "Igen,én kellek neki!". Próbálj kicsit csinosítani magadon, sminkelj egy kicsit, hordj kiegészítőket. Egy kis szempillaspirál meg egy feltűnő, szép fülbevaló csodákat tesz. Te is szebbnek látod magad tőle, és tényleg feldobja a külsődet. A határozottság és a természetesség a legszebb a világon. Amikor úgy érzed, nem vagy szép, akkor is húzd ki magad, és mosolyogj! Egy magassarkú szintén csodákat tesz. Ha rajtam egy dögös magassarkú van, akkor még egy egyszerű ruhában is megnéznek az utcán :)Mosolyogj, barátkozz! Ne hidd, hogy a tökéletes szépség a leggyönyörűbb a világon. A szilinmellűeknek szerinted mennyi önbizalmuk van? Semmi! Ezért csináltatták meg a mellüket és ezért mutogatják őket, mert más emberek elismeréséből "élnek". Ha az nem lenne, a padlón lennének. Fogadd el magad, mert a szépség belülről fakad, akkor fog valaki még szebbnek látni, ha te is elhiszed magadról, hogy szép vagy. Kezdd kicsiben: fülbevaló, egy kis smink, nőiesebb ruhák! Sok sikert, és fel a fejjel. Öngyilkosságot meg sürgősen elfelejteni! Nehogy már eggyel kevesebb ilyen csodálatos ember legyen a világon! :) Ez nagyon ritka, és tedd boldoggá azt a szerencsés fiút, akinek volt annyi esze, hogy téged válasszon, mutasd meg neki, hogy egy jó ember vagy, aki nagyon dögös egy szexi fehérneműben. :(
2011. okt. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bocsi, a vége ez lett volna: :D
2011. okt. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!