Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Száraz bőrre nektek milyen...

Száraz bőrre nektek milyen kenőcs vált be?

Figyelt kérdés
Sajnos a tenyeremen folyamatosan kiszárad a bőr. Főleg ilyenkor télen, a hidegben. Ilyenkor húzódik a bőr. Kézmosás vagy mosogatás után a legroszabb a helyzet. Jó időben kevésbé érzem ezt, olyankor inkább izzad a tenyerem. Nem tudom mivel kellene bekenni, ami megfelelően hidratálná és megszűntetné ezt a diszkomfort érzetet.

2020. jan. 5. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En glicerin krémet és valamilyen olajkeverékkel használom.
2020. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dm-ben vettem, Neutrogena kézkrém sarki szederrel. 75 ml-s, kifejezetten száraz kézre. Azóta eszembe sem jut mást használni :)
2020. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

jah és azt kifelejtettem, hogy még a talpamon is száraz a bőr és húzódik, azt is kenegetnem kell, főleg lefekvés előtt, mert képtelen vagyok úgy elaludni, hogy húzódik a bőr, eddig "Baba" testápolót használtam, de hátha van ennél jobb, mert egy idő óta elég hamar elmúlik a hatása


egyébként mindig érdekelt volna, mi történik a felszívódó kenőccsel - ami állítlag kőolajból készül - tulajdonképpen a véráramba kerül?

2020. jan. 5. 11:05
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönjük, kipróbáltuk a Neutrogénát a sarki szederrel, valóban nem rossz, jó, hogy nincs olyan erős illata mint némely más testápolónak


úgy döntöttem a páromat is meglepem egyel, mert mindig tart egy testápolót az íróasztalán, holott nem is száraz a keze :D hogy mire használja el az számomra rejtély :|

2020. jan. 10. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!