Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyugtató elvonás után normális...

Nyugtató elvonás után normális a letaglózó fáradtság?

Figyelt kérdés
Nagy nehezen sikerült elhagynom a nyugtatókat. Kb minden elvonási tünetem meg volt, de aránylag jól vagyok. Van még egy kis szorongás, meg vegyi depresszió, de nem vészes. Viszont időnként olyan elképesztő fáradtság tör rám, hogy alig vonszolom magam. Nem tudom eldönteni, h ez is elvonási tünet, vagy valami mástól van. Személyes tapasztalatokra volnék kíváncsi, a google-n már mindent elolvastam.

2020. jan. 17. 18:18
 1/1 anonim válasza:
Szia! Személyes tapasztalatból kiindulva, igen sajnos nálam is jelentkezett, ill. van még mindig. Én 9 hónapja fokozatosan hagytam el a Xanaxot, 8mg-ról decemberig 0,25-re lecsökkentettem saját elhatározásból , most pedig már nem szedem. Olyan extrém fáradtság van rajtam a napokban pl. hogy órákig nézek magam elé és semmire sem vagyok képes. Persze amit nagyon muszáj, azt megcsinálom mert megmakacsolom magam de elég lehangolt vagyok, csak feküdnék. Talán idővel elmúlik majd. A sport jót tesz, ha van időm akkor egy 30-40 perces futás többé-kevésbé helyreteszi a dolgokat.
2020. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!