Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Annyira fáradt vagyok, hogy...

Annyira fáradt vagyok, hogy alig bírom a munkába bevonszolni magam aztán haza. Semmilyen programhoz nincs erőm. Mit tudnék tenni, hogy normális életet tudjak élni?

Figyelt kérdés
2 hónapja megműtöttek és mióta elkeztem újra dolgozni annyira fáradt vagyok, hogy délután már sehova nem tudok elmenni, hétvégi programokhoz simcs erőm. Pedig kedvem lenne hozzá. Nem vagyok vérszegény, szedem 2 hónapja az előírt B vitamin komplexet plusz c vitamint. Elég jól alszom 8-9 órát mégsem múlik a fáradtság. A koffeint nem tudom napi szinten fogyasztani mert mentálisan nem hat jól. A zöld meg fekete teát nem bírja a gyomrom sajnos. Régen is fáradékony voltam mert alacsony a vérnyomásom de most már elviselhetetlen a helyzet. Szeretnék programokra menni meg élni, de rosszul leszek mindenhol a fáradtságtól. 😣

2017. nov. 8. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

erre nincs házi praktika

betegség lehet az oka, ki kell vizsgálni

2017. nov. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Milyen mütéted volt? Mert nagyon nem mindegy!


2. Miért nem mentél vissza az orvoshoz, ha ennyire nem vagy jól?


3. A kávé/tea nem ér semmit, attól csak rosszabb lesz a helyzeted.

2017. nov. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyezek a kettessel. Annyit még hozzá tennék, hogy magnézium hiány is okozhatja a túlzott fáradtságot. Szerintem is menj el orvoshoz.
2017. nov. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Orvos+ teljes kivizsgálás. Van olyan műtét, amiből 3-6 hónap alatt lehet felerősödni. Kérj mellékvese vizsgálatot is, annak kifáradása csinál kipihenhetetlen, letaglózó fáradtságot.
2017. nov. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A tüdőmet varrták össze. Járok komtroll vizsgálatokra és már jól vagyok, NEM VAGYOK BETEG! Nem értem miért kell ilyeneket írni. Ki sem emgedtek volna a kórházból ha nem lett volna rendben minden. Csak fáradt vagyok és álmos! Magnéziumot valóban nem szedtem mert csak B6al együtt árulják és a bkomplex mellé az már sok lenne. De elég sok magot eszem abban is van magnézium. Nem hiszem, hogy az lenne a gond.
2017. nov. 8. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!