Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szivbetegseg vagy csak tudatal...

Szivbetegseg vagy csak tudatalatti?

Figyelt kérdés
20 eves srac vagyok pankiszindromaval. Sokszor kivizsgaltak mar a szerveim ez okbol. A szivemet utoljara jo 2 eve. Mostanaban azonban egyre gyakrabban jelentkeznek olyan tuneteim mint: egyet kihagy a szivem aztan nagyot dobban, ilyenkor neha meg is szedulok es megilyedek. Van hogy tobbet is ver ilyenkor sokszor piciket aztan visszaall normalisra. Eleg ilyeszto. A szorongashoz lehet koze? Amugy a vernyomasom a legtobbszor normális neha a pulzusom magasabb olyan 95 es 100 kozott de az is ritkabban jellemzo. Ritkan szokott magas lenni a vernyomasom is. Akkor van hogy 160ig felmegy de egy frontin utan hamar lemegy... Ha mar kizartak a veleszuletett betegsegeket mitol lehet ez? Kicsit nagy lett a pocim a depresszióm miatt de mozogni is felek mert attol felek ha megeroltetem a szivem akkor megint elojon vagy szivrohamot kapok. Tudom hogy hulyeseg de folyamat ez a tudat gyotor...
2020. jan. 21. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez szorongásos pánik tűnet! Extraszisztolé az, amit le írsz. Teljesen ártalmatlan szív kihagyás. Szedj b.vitaminokat,magnéziumot. Szedsz valami nyugtatót? Menj el pszichiáterhez, az fel ír neked hatásos szert.
2020. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!