Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet hogy ez szívproblémára...

Lehet hogy ez szívproblémára utaló jel?

Figyelt kérdés

Nem sűrűn de néha tapasztalom hogy nyugalmi állapotban hirtelen nagyon hevesen kezd el verni a szívem.

Csak egy másodpercre de akkor olyan mintha tüdőmet is kiütné a helyéről, mert olyankor egy pillanatra mintha lélegezni sem tudnék.

Utána véget ér, de nagyon fura érzés.

Legutóbb tegnap este lefekvéskor jelentkezett, nem történt semmi csak hanyadt fekve próbáltam elaludni.


Egyébként 34/F évesen nem vagyok elhízva, nem dohányzom, nem iszom és sportolok is.


Igaz sokat stresszelek az elmúlt időszakban.


Köszönöm a válaszokat.



2020. jan. 11. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, sokkal inkább a sok stressz következménye. Legalább a háziorvosig menj el, és vizsgáltasd meg magad vele és megnyugszol.


A sok és hosszan tartó stressz megviseli az egész szervezetet. És menj el orvoshoz. Pár perc, megvizsgál, megnyugtat.

2020. jan. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sajnos nem tudok elmenni az orvoshoz mert Angliában élek itt meg nem igazán értenek a dolgukhoz.
2020. jan. 11. 09:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy kis szívritmus zavar, a stressztől simán lehet. Nem halálos, de ne hagyd ennyiben, jót nem tesz a szervezettel.
2020. jan. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Stressz okozhatja. Vegyél magnéziumot. Az segít a stressz leküzdésében és jó hatása van a szívizom működésére is.
2020. jan. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gublug ***** válasza:

Hello. Hasonlo koru vagyok mint te es ugyanabbol a fajtabol. Velem is elofordul pont ugyanez. Stb stb!!

Szerintem kicsit gyenge a szived. Vannak olyan tipusu emberek akik igy szuletnek de nem azt jelenti h beteg vagy!

Mindannyian masok vagyunk.

En is UKban vagyok 😝

2020. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!