Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hullafáradtság/álmosság már...

Hullafáradtság/álmosság már délután 5 óra körülre?

Figyelt kérdés
Mit kezdjek vele? Még alig kezd esteledni, de én csak arra tudok gondolni hogy mikor kerülök már ágyba. Nem mondanám hogy túlzottan megerőltetem magam napközben, csak itthon munkálkodom mostanában. Nagyjából egy hete van ez már. Egyébként rosszalvó vagyok, éjjelente mindig megébredek egy fél órára-órára, a légzési nehézségek miatt. Januárban elég sokszor csak 4-5 órákat tudtam aludni, bár nekem ez is elég volt, nem éreztem hatását egész idáig. Mi tehetett be szerintetek, illetve mit kezdjek ezzel? Semmi esélye hogy 6-kor ágyba bújjak minden nap. Mióta elkezdődött ez egy hete kb, azóta biztosan kialszom a 8 órát is akár, mégse elég, mégis fáradt vagyok estére...

2020. febr. 4. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez el fog múlni! Nagyon szeszélyes mostanában az időjárás. Hideg/meleg front okozhat fáradtságot.
2020. febr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!