Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon félek, hogy nyugodhatné...

Nagyon félek, hogy nyugodhatnék meg?

Figyelt kérdés

2 hete fájnak a csontjaim,minden előzmény nélkül. Az utóbbi napokig arra fogtam,hogy lehet bujkál bennem valami vírus mert amúgy is köhögési ingerem van állandóan és nincs étvágyam.

De aztán hétvégén egyik este leizzadtam álmomban (azóta is minden este) ami után rákerestem a tünetekre és teljesen beparáztattam magam hogy ez leukémia.


Voltam orvosnál aki elküldött hétfőn egy teljes vérképre,elvileg ma kapom meg az eredményt,aztán holnap viszem vissza.


Nem tudok mit kezdeni magammal,ha dolgozok se tudok koncentrálni mert ezen jár az agyam. Éjszaka mikor felébredtem hogy leizzadtam,2 óra kellett hogy visszaaludjak olyan ideges lettem.


Nem is tudom miért írom ezt,talán csak jól esik kiadni magamból....félek.


28N



2020. febr. 5. 06:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell várnod a vérkép eredményét.Remélem nincs semmi bajod!
2020. febr. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Zene hallgatás, sétálás, sportolás, számítógépes játékok, minden ami el tudja vonni a figyelmed és képes vagy rá.
2020. febr. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Jobb előre félni, mint aztán megijedni. De! Ha már izzadsz, tudhatod, hogy benned tényleg valami motoszkál és az okos szervezeted azzal próbál ellene megküzdeni. Részemről már rásegítettem vola valami forralt borral, hogy a fránya vírust meggyilkoljuk.
2020. febr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm,igen meg kell várnom.

Délután kapom meg az eredményt, a doktor pedig ma de. és holnap du. rendel.

Szóval ha rossz lesz..akkor egy napot még pánikolhatok. Lehet meg se nézem csak holnap.


A mai napot meg végigalszom....nem vagyok képes semmire.

2020. febr. 5. 07:52
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szorítok 🤞🤞🤞🤞.. Most írhatnám , hogy tereld a gondolatod , zene , vásárlás stb stb ... de én is tudom milyen ez , folyamatosan kattog az ember agya , akaratán kívül ingerült miatta stb . Én azt momdom próbáld a jót bevonzani 😊... Aztán majd jelezz mi volt .
2020. febr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nagyon aranyos vagy.

Igen pontosan ezt érzem,hogy hihetetlen feszült vagyok.

2020. febr. 5. 07:58
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell ilyenre gondolni amit sejtesz.
2020. febr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

De miért neten keresgélsz? Én is beírom hogy zsibbad a kezem meg alig tudok menni, aztán kihozza, hogy als-em van. Aztán közbe meg lehet, csak túlhajszoltam magam edzésen...


Nem lesz semmi gond. És máskor ne neten keresgélj, mert ez lesz belőle.

2020. febr. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Tudom persze hogy ezt nem szabad.

Igazából nem is hergeltem fel magam a csintfájdalmon addig míg múlt héten a facebookon szembe nem jött velem egy videó,egy volt iskolatársamról,aki leukémiás lett és egy ilyen videóban beszélt a dologról. És ahogy mondta mikkel kezdődött,mintha rólam beszélt volna,gyorsan ki is kapcsoltam...


És akkor jött a hétvégén az éjszakai izzadás ami hatására kezdtem a netet túrni sajnos.

Hétfőn már mentem is a dokihoz.


Általában nem pörgök be ennyire,gondolom ez annak a hatása,hogy a családban van egy nagyon nagy gond,betegség,aminek a prognózisa szintén ezen a héten derül ki.

2020. febr. 5. 08:12
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! Nekem is fájt az összes csontom hónapokig. Egyszer csak elmúlt. Az orvosok sem tudták, mitől fáj. Azt mondták,stressz, vagy ízűleti gyulladás. Abban az időben sokat voltam náthás, mindig bújkált bennem valami vírus, de más tűnhet nem volt, mint az erős csont fájdalom, gyengeség. Volt, hogy én is nagyon izzadtam. Lehet, nálad is ilyen egyszerű oka van.
2020. febr. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!