Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Borzasztóan félek az újabb...

Borzasztóan félek az újabb nyelvvizsgától. Napok óta nagyon ideges vagyok. Hogyan nyugodhatnék meg egy kicsit?

Figyelt kérdés

A januári írásbeli nyelvvizsgám nem sikerült. Április első hetében megyek újra.

A januári előtt ősztől jártam különtanárhoz is,most viszont nem, mert a szövegértéseket meg a szótanulást magamnak is tudtam tanulni. Nagyon sokat készültem megint azóta, viszont bepánikoltam teljesen hogy mégiscsak el kellett volna mennem tanárhoz is. Szerintetek mit csináljak?

Nem érzem felkészületlennek magam, viszont napok óta gyomorgörcsöm van az egész miatt. Nagyon fontos lenne nekem ez a diploma miatt.

Hogyan nyugodhatnék meg egy kicsit?


2017. márc. 19. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tejlesen mindegy, hogy sikerül-e a nyelvvizsgád, a mai világban az (angol) nyelvtudás fejlesztése (vagy legalább szinten tartása) alapkövetelmény a legtöbb esetben. Szóval mindenképp gyakorolj tovább a nyelvvizsga után is! Ha nem is feltétlenül most, előbb-utóbb biztosan sikerülni fog.
2017. márc. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is áprilisban megyek BME-re. Ez lesz az első.... nem jártam különtanárhoz, csak azt tudom amit magam megtanultam meg amit angolórákon... nem is látom nagy értelmét írásbelihez... a szövegértést te is meg tudod magad csinálni max a levélírásban segíthetne.

Gyakorold mindkettőt otthon, magad. Ha van valamilyen jól beszélő ismerősöd add neki oda a leveleket, hogy van-e bennük nyelvtani/más hiba.

Szurkolok :)

2017. márc. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nagyon kedvesek vagytok!

Azért vagyok ennyire rástresszelve mert ősszel németből is kell mennem nyelvvizsgázni, és ha az angol is akkorra csúszik akkor nekem végem lesz.


Gyakorlok sokat. Csak teljesen bepánikoltam sajnos.


Köszönöm a biztató szavakat! Második válaszoló! Neked is nagyon sok sikert! Remélem ügyes leszel te is!

2017. márc. 19. 11:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Melyik nyelvvizsgára mész? En most megyek áprilisba nekem meg a felvételi pont miatt kellene az a +28 pont:) de ne izgulj az csak rontani szokott a helyzeten!:(
2017. márc. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kitexre megyek. Te hármas válaszoló melyikre mész?


Szurkolok neked is!:)

2017. márc. 19. 11:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ohh még nem is halottam, köszi:) Én origo angol középfok:))
2017. márc. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!