Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az normális ha nekem 70 kilós...

Az normális ha nekem 70 kilós fiúként 105/68 a vérnyomásom?

Figyelt kérdés
2020. febr. 15. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van. Bár az enyém lenne ennyi!
2020. febr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha mellé magas vagy és vékony és egyébként nem érzed rosszul magad, akkor teljesen normális, ilyen alkatnál gyakran előfordul alacsony vérnyomás.
2020. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok magas, 180 cm vagyok. Csak felek mert azt olvastam belehet komalni az alacsonytol. Am olyan 110 szokott lenni.... de most olyan fáradtnak éreztem magam és megmertem mert eléggé megvagyok ilyedve mióta azt olvastam h veszélyes ...
2020. febr. 15. 23:11
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg alacsony. Mérd meg reggel és este minden nap, írd fel az értékeket és menj el orvoshoz ha mindig ilyen alacsony.
2020. febr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd? Nekem 90/60 100/60 szokott lenni.
2020. febr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj a vérnyomásod miatt, szerencsés alkat vagy. Nekem is világ életemben alacsony volt a vérnyomásom, 90/70 körüli, volt, hogy a doki nem is tudta megmérni elsőre. 80/60-nál kérdezte hogy nem szoktam-e szédülni, elájulni. De mivel nem szokott velem ilyen előfordulni, így őt sem izgatta tovább.

Ha idősebb leszel akkor természetes módon "romlani" fog a helyzet és emelkedik majd a vérnyomásod. Ezért mondom hogy szerencsés alkat vagy mert neked majd akkor lesz "normális" a vérnyomásod, amikor más pasik már agyvérzést vagy infarktust kapnak, mert nekik is emelkedik a vérnyomásuk, csak az övék így túl magas lesz.

Aggódnod nem kell, néha ha van rá alkalom, dokihoz mész pl. akkor méresd meg és ennyi. Ha nem szoktál fizikai gyengeséget érezni, indokolatlan fáradtságot rendszeresen vagy nem szoktál szédülni, elájulni, akkor nincsen semmi gond. Akkor örülj neki!

2020. febr. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
90/60 alatt alacsony.
2020. febr. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!