Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elmúlhat honlapra a felső...

Elmúlhat honlapra a felső légúti fertőzésem?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel úgy ébredtem, hogy fájt nagyon a torkom és a fejem, majd be is lázasodtam, 39 fok fölött volt egész délután a lázam. Voltam orvosnál, azt mondta hogy szedjek Augmentin-t és Algopyrint. Ma reggelre kicsit jobban lettem, láz nélkül úsztam meg az éjszakát, ám ma du. ismét felment 38 fokig. Annyival másabb a mai nap, hogy tegnap 4 lázcsillapítóval volt annyi amennyi, ma viszont egyáltalán nem vettem le lázcsillapítót. A problémám az, hogy a településen ahol élek, épp most zajlanak a falunapok, aminek a főszervezője vagyok, ám ilyen állapotban nem tudtam már ma sem elmenni a megnyitóra. Lehet esélyem, hogy honlapra jobban leszek? Fontos lenne, hogy tudjak melózni... Nekem már az is bőven megfelelne, ha 37,5 köré lemenne... Köszi a válaszokat előre is!
2010. júl. 23. 19:25
 1/1 A kérdező kommentje:
Nem honlapra, holnapra xD
2010. júl. 23. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!