Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hónapok óta furcsa kiütések...

Hónapok óta furcsa kiütések vannak a karom felső részén. Néha viszket néha nem, próbáltam napoztatni, pattanás elleni szerrel kenni semmi nem használ. Valami ötlet? 18/F

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 20:37
 1/2 anonim válasza:

nekem minden tavasszal kijön hasonló, bár nem viszket de nagyon zavar. most körömvirágkenőccsel kenem (gyulladáscsökkentő, hámosító), és már pár nap után sokkal halványabb. remélem neked is beválik, egy próbát megér.

ha viszont nem javul, nézesd meg bőrgyógyásszal, sok minden kiválthat ilyen kiütéseket.

2011. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha tavasszal jön ki az lehet allergia pollennel szemben. Ezért azt ajánlom, hogy erősítsd meg a "bőröd védő burkát"


Keresd meg a- A létezés fantasztikuma blog hu. oldalt annak van több olyan fejezete, ami öngyógyításról szól kezeddel, masszással vagy gondolattal.


amig olvasod és keresgélsz, először is elmész a patikába és veszel Bórax-glicerines babapopsi kenőcsöt-ott készítik elég egy kicsi tégellyel.


Az egyik ok, hogy bár nem látható szemmel--de még is száraz repedezett a bőr ami érzékennyé válhat pollenre műszálra, gyapjúra. Először ezzel kell kenegetni elmulassza gyulladást, gyógyítja a hámot és meggátolja a fertőződést. Azon kívül ha száraz a bőröd, nem árt fürdés után bekenni magadat szintén BABA tejjel szárazföldeknek cimüt venni.


Semmiképp se ilyen olyan illatos drága marhaságokat, csak ezt a Babáknak valót az biztos jó és egészséges!!


Aztán van még egy blogom a --- Tervszerűen-nyitottan- egyszerűen élni blog hu. abban szintén található bőrbetegségek oka és diétája --kezelése


Az unokám hasonló bajjal kínlódott egyéb allergia miatt de kemény fejű és nehezen kezd hozzá bármihez ő röviden elintézte "szarokrá" a bőrömre most lesz 18 éves fiú.


Amikor a kicsit látta, hogy követi a tanácsomat-- mert neki is voltak sajnos problémái-- a szüleik miatt, itt felejtették őket és el is felejtkeztek róluk-- igy nála is kijöttek dolgok csak még komolyabb. De sokkal nyitottabb természet-- amig az orvosok, gyógyszerek, kivizsgálások se segítettek akkor az én módszeremmel kezdtem gyógyítani és mivel mindent betartott, ma már abból meggyógyult-- igaz a hipochonderség, mint zsaroló eszköz megmaradt és itt-ott amott produkálni próbál-- de úgy teszek hogy elhiszem és csak annyit mondok tudod mit kell csinálni tedd oda a kis kezedet és elmúlik. Azóta lassan csak itt-ott van majd eltűnik. a baj.


De a nagyobbiknak sajnos allergiái lettek-- mióta meggyógyult az öccse sziv problémája azóta megjelent a kenőcs és a babatej a polcán-- jól tudom titokban a kezével is gyógyította magát a kutyaütő" Minden esetre eltűntek a foltok a térdéről és a könyökéről.

2012. jún. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!