Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális, hogy némely szúnyogc...

Normális, hogy némely szúnyogcsípésem komolyan kisebesedik?

Figyelt kérdés

Elég sok szúnyogcsípésem van - későig maradtunk a kertben és nem kentem/fújtam be magam - és van egy pár csípés, ami néhány óra alatt nagyon ronda lett: gennyes hólyag nőtt rájuk, amik 1-2 kivétellel máris kipukkadtak és sárgás ragacsos cucc szivárog belőlük. Ég, csíp, de nem viszket. Mindet bekentem betadinnal és ittam calcium sandozt, gondolom, ennyi elég is.

De azért érdekelne a véleményetek, hogy szerintetek ez mitől lehet? Előre is köszi a válaszokat!


2010. júl. 23. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Gennyedzik. Elvakartad-kidörzsölted vmivel
2010. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem vakarom el. Felnőtt ember vagyok, tudok magamon uralkodni :=)

Azóta is lett két újabb sebes-gennyes csípésem. Más is tapasztalt ilyet?

2010. júl. 25. 16:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Fertőzött lehet a szúnyog maga is. Nem mind, ezért csak némelyik csípés válik gyulladttá. Honnan tudod, hogy előtted kit csípett meg? Az ilyen csípést le kell tisztítani, és fertőtleníteni. Semmi mást nem kell tenni vele.
2010. júl. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!