Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Domestostól kimart bõr mennyi...

Domestostól kimart bõr mennyi idõ alatt jön rendbe?

Figyelt kérdés

A múltkor takarítottam, pár dolgot Domestosba áztattam és gumikesztyűben àtmostam. Viszont a jobb kezemen lyukas volt, amit nem vettem észre, és sajnos percekig érte a Domestosos víz. Utána lemostam, de hamarosan kisebesedett, és már két hete folyton száraz, sebes, nem akar gyógyulni. Kenem kézkrémmel és Bepanthennel. Valakinek volt már hasonló tapasztalata? Mennyi idõ, mire összeszedi magát a bõröm?

Elõre is köszönöm a válaszokat!


2020. márc. 1. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy a hipós vízben mostam, fehérítettem és kimarta az ujjaim végét.Én is sokáig gyógyítgattam utánna mire meggyógyult.Kiméltem és sokat kenegettem esténként Neogranormon kenőccsel nappal zsíros Nívea krémmel és igyekeztem gumikesztyűben csinálni mindent. Kellett neki olyan 3-4 hét ha jól emlékszem a teljes gyógyuláshoz.
2020. márc. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. márc. 1. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!