Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt e már valakiknek panikzav...

Volt e már valakiknek panikzavara depressziós szorongása a fogamzásgátló miatt? Ha igen mennyi idő után jött rendbe ha abbahagyta a szedését?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Gondoltam leírom fogamzásgátlóval ért tapasztalatomat. Vagyis kíváncsi lennék van e még valaki ilyen helyzetben? 9 évig szedtem triregol nevű fogamzásgátlót minden rendben volt mellette majd elmentem nőgyógyászhoz és felírta minden ok nélkül a jangeet. Ez mind három éve történt. Elkezdtem szedni aztán fokozatosan jöttek rosszullétek majd panikrohamon lett pánikzavart depressziot diagnosztizáltak nálam és kedelyjavítót és medazepamot szédülésre vitamint szedtem de csak ideiglenes megoldás volt nem sokat segített szorongtam híztam 15 kg.ot. Kerestem az okokat mitől miért? És most mint egy villámcsapás gondoltam arra hogy mivan ha a fogamzásgátló okozza? Azóta van így mióta a jangeet szedem...Még nem jutottam el nőgyógyászhoz de megkérdeztem egyet és azt mondta kár volt váltanom ha a másik a tri regol bevált mert amit most szedek okoz ilyen panaszokat. Most elkezdtem újra a régi gyógyszeremet szedni várom hogy mi lesz s vége ...Hasonló cipőben járt e már valaki
2018. jún. 21. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Pánikbetegseg gyogyszertol? Ki van zárva! Ez valakiben vagy kijön vagy nem, kizárt hogy gyogyszertol jön ki.
2018. jún. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Én még soha a büdös életben nem hallottam olyat, hogy a fogamzásgátló depressziót és pánikzavart okozna. Gyakorlatilag lehetetlen.
2018. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Kb. annyira lehetséges, minthogy a C-vitamin rövidlátást okozzon, vagy a multivitamin skizofréniát...
2018. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Pedig sajnos nagyon is lehetsèges.Tapasztalat.Abba kell hagyni és minden helyre àll.
2019. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!