Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáj a tarkóm, nem tudok...

Fáj a tarkóm, nem tudok koncentrálni - mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egy reggel arra ébredtem, hogy nagyon erősen szédülök, majdnem el is estem, a szoba túlvégébe alig jutottam el.

Egy nap alatt ez elmúlt...


de azóta napi rendszerességgel fáj a tarkóm, gyakran aluszékony vagyok és általában csak nagyon nehezen tudok koncentrálni ilyenkor. Néha a halántékom, vagy a homlokom is fáj, és időnként szédülök is.


Mikor fáj a tarkóm, akkor ha nyomja valami, pl. kezemmel megnyomom, vagy párna, az jól esik.


Nem folyamatos, de naponta több órát szokott ez lenni.

Ritkán elmúlik több napra is akár.


Kb. 1 hónapja van...

elmentem tb-s házidokihoz, de nála mindig jól vagyok, kétszer voltam.

megnézte a vérnyomásomat (icipicit alacsony), megnézte, szédülök-e épp (épp nem szédülök ott sosem...)...

azt tanácsolta, hogy igyak kávét, meg hogy biztos idegi alapú, mert amúgy semmi bajom...

én viszont eléggé akadályoztatva érzem magam! :(


2010. júl. 24. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha a vérnyomásod rendben van, akkor csinálnék rá egy hátmasszázst. A legtöbb embernek ott gyűlnek fel a feszültségei (a lapocka mellett szinte mindenkinek vannak görcsös csomói), és a feszültségek, görcsök nagyon könnyen kisugároznak a fejbe, és okozhatnak ilyen tüneteket.


Gyógymasszőr

2010. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, és teljesen egyetértek. A masszázs általában tüneti kezelés az ilyen fájdalmakra, okokat csak ritkább esetben szüntet meg. Viszont fájdalom ellen nagyon jó, és amúgy is igen egészséges dolog.
2010. júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2010. júl. 27. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!