Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánik roham lenne?

Pánik roham lenne?

Figyelt kérdés

Tegnap este már épp fekudtem néztem a tvt amikor egyszer csak nagyon eros szivdobogast ereztem. Rettenetesen megijedtem es nagyon bepanikoltam. Egy kicsit enyhult aztan ujra ereztem. Elmentunk a korzetes ugyeletre de nem volt bent a doki egy orat kellett volna ra varni de az aszisztens mert egy vernyomast mert latta rajtam hogy nem jol vagyok. 130 volt a pulzusom 110 korul. Azt mondta ő inkább idegességet lát rajtam. Adott egy szem Frontint. Ezután hazamentem és elaludtam. Ma elmentem dolgozni ugy ereztem rendben vagyok bár kicsit aggodtam mikor jon ram ujra. Hazaértem és most egy kicsit újra érzem hogy valami nem stimmel.

Szerintetek mi lehet ez? Sokan mondják hogy ideg kimerules vagy panikroham.


2020. márc. 9. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem is panik. Es a jelen helyzet nem segit ezen.
2020. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!