Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a fejem?

Mitől fájhat a fejem?

Figyelt kérdés
Sajnos 3-4 napja folyamatosan fáj a fejem. Hétfő óta minden nap próbálom hívni a háziorvosomat, viszont nem tudtam vele beszélni, gondolom a vírus meg a többi páciense miatt. Mérem a lázamat (36,7°c) is napont, vérnyomást is (120/80/80) és egyikkel sincs probléma. Még CT-t is készítettek tavaly májusban, teljesen tiszta volt minden, nem iszom, nem dohányzom. Esetleg tudjátok, mi lehet a probléma? Front van esetleg? Egyébként a fejem általában féloldalasan fáj.

2020. márc. 18. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez van, fáj a fejem, lázat mérek, vérnyomit mérek. Doktorbácsi szerint homloküreggyula esélyes, a telefonos diagnózis alapján. Kaptam e-receptet, meg infralámpa, most egészen tűrhető, pedig még esti gyogyót be sem szedtem. Holnap délben kell referálni neki.
2020. márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!