Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tényleg van ilyen? Az előbb...

Tényleg van ilyen? Az előbb rosszat álmodtam, és felkeltem, nagyon gyorsan dobogott a szívem, mitől?

Figyelt kérdés
Mitrális prolapsus betegségem van. Szedek rá bisoblock 5 mg-os tablettát, magnéziumot is. Frontint irtak 0,25, arra az esetre, ha felmenne a pulzusom. Sok a stressz mostanában. Mitől mehetne le a pulzus? Stressz, vagy rossz álom hatására felmegy 95-98 ra is. Frontint nem akarok. Mit tehetek?

2020. márc. 19. 02:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit sem kell tenned. Ha felment, majd lemegy!
2020. márc. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen és nincs semmiféle betegségem. Szimplán csak felizgatott ez az álom és attól vert hevesebben a szívem. 1percen belül már normálisan dobogott.
2020. márc. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos, nekem nem megy le azonnal a pulzus. Ez a 92-es pulzus estefelé elég gyakori. Sok idegesség van mostanában. Magunkhoz vettük a 90.éves édesapámat, ami nem egy könnyű helyzet. Vagy esetleg így 50.évesen a klimaxtól megy fel a pulzus? Változó korban vagyok már 1.éve.
2020. márc. 19. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!