Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már vagy 3 hónapja megy a...

Már vagy 3 hónapja megy a hasam egy folytába, nemtudom mi lehet a probléma tipp?

Figyelt kérdés
A széntabletta nem segít, ha elszívok egy töltős cigit akkor egyből mennem kell trónolni, ha gyenge cigit szívok nem kell egyből.
2010. júl. 25. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a cigiben lehet valami, amit nem bír a gyomrod.
2010. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lopedium, egy vödörrel
2010. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindenféleképp menj orvoshoz. Már holnap! Ha közben jelentősen fogytál is, akkor meg fuss.
2010. júl. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem holnap elmegyek habár a lopedium jobban tetszik, keveslem azt az egy vödröt :D
2010. júl. 25. 19:48
 5/14 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy hogy kell leírni, szal bocs, ha rosszul írom, de a chron betegség is hasmenéses cucc. meg lehet fertőzés. 3 hónap alatt hogy nem jutott eszedbe orvoshoz menni? minél jobban halogatod, annál nagyobb baj lehet. fiú vagy, ugye?:P eriggyé orvoshoz, és ne aggódj. Jobbulást:)
2010. júl. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem is gyakorta ment a hasam, azért javasoltam a Lopediumot, mindig működött.


Ha erősebb cumós kell,azt viszont Egyiptomból kell beszerezni. Az ottani túristák hasmenéses rohamai ellen a Lopedium szart se ér, kifejlesztettek egy pokolian erős hasfogó szert, de nem ismerem pontosan, hogy melyik az. Tán Törökországban is lehet kapni...

2010. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

20\F, remélem nem ez a chron-os culla kapott el :S

hajaj... azért köszi!

2010. júl. 25. 20:03
 8/14 anonim válasza:
merre fele megy ?
2010. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Legutoljára Iszapszentgilisztásra tartott, de félúton visza fordult és elindult Sajónekeresdre :D keletfelé
2010. júl. 26. 07:25
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyen ismerősöm, akinek hosszú idejig volt hasmenése, nála egy speciális vitaminkúra segített, ami nemcsak tünetileg segített, hanem véglegesen elmulasztotta neki.

Ha érdekel, írok róla bővebben, küldj privát üzenetet.

2010. júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!