Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nekem elég nagy és szép...

Nekem elég nagy és szép mellem, van de az a baj hogy lógnak, valami tipp a probléma megoldására? 15/L

Figyelt kérdés
Na szoval nekem mindenki mondja hogy szép mellem van meg elég nagy is a koromhoz képest, de az a baj hogy lógnak, és emiatt elég gátlásos lettem.:/ És most ugye jön a nyár bikini szezon meg minden, nagyon cikinek érzem.:/ Valamivel tudnék rajta egy kicsit "javítani" hogy feszesebb legyen ? előre is köszi a válaszokat. 15/L
2010. jún. 19. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Aludj hason! Attól kisebb lesz és feszesebb...
2010. jún. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

push-up melltartó. az még jól is néz ki :)

15/F

2010. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

első válaszoló. majd biztos eszébe fog jutni alvás közben, hogy a hasára kell fordulnia nem? xD


amúgy bikiniben keress olyat ami jól tartja, semmiképpp se olyat amiből középen jön ki a pánt. erre gondolok: [link]

szerintem a háromszög alakúak a legjobbak ilyen téren. na jó inkább az a közönséges melltartó forrmájú lenne, de az nem igazán divat... :/

az ilyesmi jól néz ki, meg szerintem a célnak meg is felel, de m.o.-n még nem nagyon láttam: [link]

[link]

szóval valami merevítőset...

16/L

2010. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

12:12 es vagyok.

upsz a 3. link helyett ezt szerettem volna: [link]

2010. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

azt írod, h. szép.

már bocs, de ha lóg, akk épp az a baj, h. nem szép....

jól mondom?

2010. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Szia!Tényleg mindenképp olyan fürdőruha felsőt válassz ami jól tart! Lehet érdemes a márkásabbak közül válogatni, mert ezek a kínai fürdőruhák...-.-" nem sokra mész velük szerintem,takarni takar, de nem tart az is tuti:D

15/L

85D

2010. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és a segítséget.:) arik vagytok nagyon puszi.:)
2010. jún. 19. 13:23
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Szia.

Nekemis nagyok a melleim és kissé lógnak. Ne zavarjon, Ameddig más nem veszi észre addig ne stresszelj ezen.

Majd ha valaki kinevet miatta akkor aggódj.

Amugyis a pasik megnézika nagy mellet. és nem azt fogják nézni, hogy lóg.

Hanem a legtöbb pasi: Hűűűű Csööööcs.... Szóval nyugi :)

17/L

2010. jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én newyorkerben vettem ilyen melltartó szerű kicsit pushupos fürdőrucit az szerintem neked is bevállhat.

Ilyet: [link]

17/L

75D

2010. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a merevítős bikinifelsők a legelőnyösebbek neked, nézz szét a Calzedonia üzletekben, sokféle darab van, bár elég drágák, de mint az egyik előttem szóló is írta, nem érdemes spórolni ezen, mert a jó minőségű, de drágább fürdőruhák több évig kitartanak, ha vigyázok rájuk. Szerintem ha megtalálod álmaid fürdőruháját, ami jól is áll, akkor ne sajnáld érte a pénzt, mert nem fogsz még egy olyat találni!
2010. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!