Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek a remegő lábammal?

Mit tegyek a remegő lábammal?

Figyelt kérdés
Már január óta remeg a bal lábam, néha a jobb is. Főleg a talpam, olyan mintha tikkelnének az izmaim az egész talpam területén. A háziorvosom azt mondta stressz, egy kórházi orvos magnézium szedését tanácsolta. Már pár hete szedek magnéziumot, de nem javul. Most meg orvoshoz sem tudok menni. Szerintem többet remeg mint amennyit nem. Rettentő, főleg ha lefekvésnél kezd rá. Valakivel volt hasonló? Mi vált be?

2020. márc. 20. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet a le nem vezetett energiáktól is ez. Fuss, bicajozz rendszeresen. Egy próbát megér, és ártani biztos nem fog.
2020. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ezt a mostani helyzetben nehéz kivitelezni. Sétálni szoktam napi 1 órát vagy többet (kutya), múlt héten pedig úszni kezdtem, de azt is csak a korona lecsengése után folytathatom.
2020. márc. 20. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy?

Jut eszembe: amikor ilyen ( hasonló ) problémám van, és valóban megiszok kb 2 deci Magnosolv -os vizet, és nagyon hamar hat. Ha te folyamatosan iszod, eredmény nélkül, akkor nem az lesz a baj

2020. márc. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
20 vagyok.
2020. márc. 20. 17:42
 5/5 Ignis Subdialis ***** válasza:
Csekkold le a magnéziumod összetételét, milyen magnéziumvegyület van benne, mert ha magnézium-oxid, akkor várhatod a hatását évszázadokig. A magnézium-oxidból szinte semennyire sem szívódik fel a magnézium. Az említett Magnosolv pl. azért tud eléggé hatásos lenni, mert jól felszívódó magnéziumot (magnézium-citrát) tartalmaz folyadék formájában, ráadásul nagy dózisú is (365 mg tiszta magnézium). De még egy bolti Mg pezsgőtabletta is jóval hatásosabb bármilyen magnézium-oxidnál.
2020. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!