Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rezgő / Remegő hallójárat?

Rezgő / Remegő hallójárat?

Figyelt kérdés
Az én fülem katasztrófa, mivel a hallójáratom évente elszokott dugulni, ennek ellenére szerencsére jó a hallásom. A problémát a doki szerint az okozza, hogy a hallójáratomban egy "lépcső" található, ezért mindíg évente kell tisztítanom. Egy órája kb 20-30 másodpercig félig hallottam csak a jobb fülemre és az olyan volt mintha beremegett volna a dobhártyám. Kétlem, hogy valami van benne mélyen (a zsíron kívűl lol), mert mozgást nem érzek, viszont ilyen még nem volt velem. Feltételezhetem, hogy megint mehetek el lassan kimosni? >.<

2018. szept. 1. 14:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel te magad nem tudod megoldani, el kell menned orvoshoz és majd megmondja mi legyen, mást nem tudsz tenni. Mi a kérdés amúgy? Mert kb. megválaszoltad magadnak a végén.
2018. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!