Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

A nyakammal csinálok mindent?

Sziasztok, kb egy éve szörnyen rossz az életminőségem, ha mondhatom így. 24 éves lány vagyok, krónikus izomfájással élek, amely a nyak és a vág régiójában mutatkozik. Próbáltam javítani a tartásomon, sok pénzt kidobtam kinetoterápiára, ami ideig óráig enyhített az izmaimon. Észrevettem hogy kb mindent úgy csinálok hogy közbe befeszítem a nyakam, pl fogmosás, mosogatas, stb. Mintha onnan próbálom nyerni az erőt, ami viszont nagyon rossz hatással van a testemet, hiszen ha csak hozzányúlok a nyak és vall izmaimhoz, szörnyen sajognak, plusz hogy féléve a nyakamrol felment a fajdalom a fejem hátsó részére és éles, szúró fájdalmaim vannak... Kérlek segítsetek valami tippel, mit tegyek? Hogyan enyhítsek a fajdalmamon? Még nagyon fiatal vagyok, nem akarok így élni ezentúl.. Köszönöm előre is...

Kérdések hasonló témákban: nyakizom, sajogás

márc. 26. 11:27  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

A vál régiójában*

# 1/4Időpont márc. 26. 11:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Váll*

# 2/4Időpont márc. 26. 11:45 Privát üzenet
Nem stresszelsz túl sokat? Stresszes emberekre jellemző, hogy a nyak-válltájéki izmok mindig feszesek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 26. 11:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De, biztosan amiatt is... de mit tehetnék ellene? Hogy csináljam, hogy ne stresszeljek?

# 4/4Időpont márc. 26. 14:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért tartom vissza a levegőt, ha valami fárasztóbbat, megterhelőbbet csinálok?
Nekem van egy olyan problémám, hogyha nem alszok normálisan, reggel felfordul a gyomrom akármit is csinálok és utána egész nap rosszul érzem magam. Mit lehetne tenni ezzel?...
Normális, hogy ha valami kicsit is megeröltetőt csinálok a kezemmel akkor utána remeg?
87/46 pul 56 Miert ennyi csak a pulzusom? Bar nem csinalok epp semmit
Miért van az, hogy ha kicsit guggolva csinálok valamit 1-2 percig pl. , utána felállva ugy megszédülök mint aki el akar ájulni? Utána is szédelgek még egy ideig.36f
Nem jut el a tudatomig mit csinálok?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!