Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen gyomorbajom lehet?

Milyen gyomorbajom lehet?

Figyelt kérdés

(Természetesen ellátogatok orvoshoz amint csak lehetséges)


Pszichés bajra vagy gyomorfekélyre gyanakszom a leginkább.

Konkrét fájdalmaim nem igazán vannak, ami elviselhetetlenné teszi az egészet, az az állandósága. Teltnek érzem magam, akkor is, ha mellette éhségérzetem van. A hányinger érzése miatt enni félek, nem is sokáig esik jól, akkor sem, nagyon kívánom.

A hányinger erősödése véletlenszerűen történik, minden alkalommal egyre jobban félek tőle. A problémát kb 3 hónapja észleltem, ezalatt egy vírus miatt hánytam is, azonban a meggyógyulásom után is volt rá 2x példa. Legutóbb másfél héttel ezelőtt volt elviselhetetlen hányingerre példa, már a wc-nél voltam de nem jött semmi. Valószínűleg már a gyomrom is eléggé össze van húzódva.



2020. márc. 26. 11:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt lefelejtettem, hogy még ha stessz is a probléma, nem találnám alapját, elvére a távoktatás miatt most itthon vagyok, semmi gondom
2020. márc. 26. 11:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez szorongás. Vagy a suli miatt szorongsz amikor ott vagy, vagy pedig az otthoni légkör okoz problémát. Nem kell túl nagy dologra gondolni ,lehet valami csak zavar,de nem teszed szóvá,és belülről maracingol a gondolat. Mindenképp ha valakinek ilyen tünetei vannak,az egy el nem mondott gondolat,vagy cselekvés,ami ki kívánkozik az emberből,de valamiért nem meri meg tenni.
2020. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!