Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden este rosszul vagyok,...

Minden este rosszul vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Refluxos vagyok. Egy időre elmúlt, most pár hónapja kétszer olyan súlyosan jött vissza. Minden egyes este 9-10óra körül jön rám a rosszullèt (gyomorfájás, savtúltengés, émelygés), ha fekszem, ha nem. És éjszaka is majdnem mindennap felkelek, hogy rosszul vagyok, vizet iszom ilyenkor, szükség esetén szódabikarbónát veszek be, vagy ropit rágcsálok, esetleg mindkettő. Ezek úgy ahogy enyhítik. Omwprazol HEXAL-t szedek, de nem érzem, hogy segítene. Szedtem 3 hónapig a fogamzásgátlót, most hagyom abba, arra gondoltam, hogy amiatt is lehet, mert akkor kezdődött kb, mikor el kezdtem szedni. De könyörgöm segítsetek valahogy, mert az életemet keseríti meg ez az egész, nem tudok normális életet élni, beleőrülök lassan.:’(

2020. márc. 29. 01:26
 1/6 A kérdező kommentje:
*Omeprazol
2020. márc. 29. 01:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Savlekötőt szedj. Illetve magasabb párnán feküdj.
2020. márc. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és. Ne legyen üres a pocakod.
2020. márc. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lassan ülve alszok konkrétan, annyira magasan fekszem de semmit sem segít.:(
2020. márc. 29. 08:20
 5/6 anonim ***** válasza:
A nagybátyám azt mondta, hogy neki jót tett a paleo diéta. Persze ez nem mindenkinek optimális, de esetleg 1-2 héten keresztül kipróbálhatod.
2020. márc. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is hallottam erről, lehet kipróbálom, köszönöm.
2020. márc. 29. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!