Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pajzsmirigy problémára gyanako...

Pajzsmirigy problémára gyanakodok. Akinek volt az tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Lassan már egy éve furcsa tüneteim vannak, a legfeltűnőbb a magas pulzus. Ha felnyúlok valamiért a polcra elszédülök és le kell, hogy üljek. Tesi órán is én vagyok az első aki rosszul lesz. A felmenőim közül hárman is pajzsmirigy problémásak voltak. Egy alkalmazásban megmértem magam, és ezt állította fel lehetséges diagnózisnak (Nem tudom hogy ez a szó jó-e rá.) Nem tudom mi tévő legyek, mivel korona vírus időszak van, ezért az orvos is csak sürgős eseteket fogad. Mit csináljak, úgy érzem egyre rosszabbodik.

2020. ápr. 2. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
A pm betegség sajnos öröklődhet,érdemes lenne kivizsgálni,ahogy módod lesz rá. Sajnos jelenleg nálunk szakrendelés sincs, valószínűleg en is telefonon fogok konzultálni az endokrinológusommal ha megvan a laborom. Addig tenni nem tudsz mit,arra speckó gyógyszer kell,és óvatosan dozírozni, lassan felépítve. Ajánlom viszont a szelén szedését,nekem segített hamarabb belállnia a hormonszintnek,de ez nem gyógyszer rá,csak ha baj van lehet lassítja a folyamatot. Azért egy laborkérést megpróbálhatsz a háziorvosnál,hátha.. ha kérőlappal mész be,megcsinálják. Telefonon bemondják a leletet és abból már el tudsz indulni valamerre,de legalábbis tudod ha baj van.
2020. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na, szóval Na égnek egy orvos foglalkozott velem, megkaptam a gyógyszereimet, már kezdek iobban is lenni. Itt-ott egy-két vizsgálat, vérvétel, és elvileg minden rendben. Ez a várakozási időt nem tekintve 3 nap. Sok szerencsét mindenkinek, aki ezt olvassa :)
2020. máj. 10. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!