Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek le lassulhatott...

Szerintetek le lassulhatott az anygcserém vagy mi lehet a problémám?

Figyelt kérdés
Régen othon mindig mindent hidegvízben jó formán mint csinálni zuhanyoztam mindig talán még azt is hidegvízben esetleg kádba is engedtem hidegvizet év olt libidóm!!! Viszonyt mióta elkezdtem szedni három gyóysgzert eggyik a xanax másik neurol harmadik viszont egy altató féle triticto az a neve ugy vettem észre hogy folyamatosan meleg vízben ok nélkül mint ha az ösztöneim is azt súgnák hogy melegben kell fura vagy mi bajom lehet szerintetek ??? Mert hiányulom libidóm hogy nincsen olyan intezívem viszont karácsony után még múlt évben volt 25 én volt és akkor hidegvízben mosakodtam le és ugy éreztem magm ahogy kellen mielőtt menten injekcióra mivel ugye kapok injekciót mivel állítólag skizofréniám van . Mielőtt mentem injekcióra tehát logikus mikor már kiürült ez szerinte ez ainjekció okozhassa szerintetek ??? Folyamatosan meg is változott a személyiségem
2020. ápr. 4. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Érhetetlen katyvasz az egész.
2020. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es: ha skizofrenia, akkor sajnos ertheto, hogy egy katyvasz az egesz.
2020. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a lényeg hogy miért nem hideg vízben csinállom a dolgokat miért nem melegben és miért nincs libidóm???
2020. ápr. 4. 23:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Megkedvelted a meleg vizet, nem baj ez.

A libidó összefügghet a gyógyszerekkel, lehet ilyen mellékhatásuk.

Jobbulást kívánok neked!

2020. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi széen
2020. ápr. 6. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!