Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A hirtelen stressz mennyire...

A hirtelen stressz mennyire tudja hazavágni az ember gyomrát?

Figyelt kérdés
Nektek volt már ilyen? Mennyi idő volt, amíg helyreállt a rend?

2020. ápr. 7. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy hol van a testedben a legérzékenyebb pont. Van, akinek a stressz a gyomrára megy, van, akinek hullik a haja, van, aki megőszül egy nap alatt, van, aki lefogy, van, aki egész nap a WC-n ül. És nem a gyomra miatt.


Egyébként alaposan haza tudja vágni. Szereted a kefírt? Na az lenne most rá a jó.

2020. ápr. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem rendszeresen van. 1 hét alatt helyre szokott jönni. De ha nem múlik a stressz állandósulhatnak is a tünetek sajnos. Nekem refluxom lett a stressztől az orvos is megmondta, hogy magamnak csináltam. :( A diéta jót tesz.főtt krumpli, főtt rízs. Kerüld a fűszeres paradicsomos ételeket. Csokit kávét mindent ami irritálja az emésztőrendszert.
2020. ápr. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hipochonder vagyok és magamnak generálom a bajt, már egy hónapja vagyok ebben.. És mindenki mondogatja, hogy bebeszélem a dolgokat, mégis nehezet állok le. A stressz képes bármikor bárhol kijönni. Nekem soha nem ment az emésztésemre, egyszerűen soha és most mégis azt célozta meg.. Lágy széklet, random hasfájások, gyomorégés éjjel. Még aftáim is lettek a számban.

A stressz alattomos és nehéz ignorálni, csak pótcselekvésekkel lehet, ha elnyomod rosszabb. Ki kell küszöbölni olyan dolgokkal, amiket szeretsz csinálni és lekötnek. Legyen ez sport, kockulás, festés bármi és szép lassab el fog halványulni.

2020. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!