Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A semmiből elkezdett fájni a...

A semmiből elkezdett fájni a kezem. Mitől? SOS mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem ütöttem be, semmit nem csináltam, itt ültem a gép előtt. Most meg fáj nagyon az alkarom, és megtaláltam egy pontot, ahonnan jön, ha megfogom azt az egy pontot, nagyon faj. Valami izom lehet? Mit csináljak?
2010. júl. 26. 22:13
 1/3 anonim válasza:
Ha sokat gépírsz, tehát sokat számítógépezel, simán lehet ínhüvelygyulladás...az nem kellemes. Pihentesd, lehet pár nap múlva jobb lesz. Ha nem, irány a doki!
2010. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pedig most nem csináltam semmi megerőltetőt, csak ültem a gép előtt, mintha rámdobták volna. Könyökömtől lefelé, és a könyököm alatt van egy pont, amit ha megnyomok......auuuu
2010. júl. 26. 22:23
 3/3 A kérdező kommentje:
az hiszem, hogy már elmúlt, vagyis már jobb. Nagyon brutál fájás volt ez így a semmiből....
2010. júl. 26. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!