Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet, hogy tegnap...

Mitől lehet, hogy tegnap hirtelen elkezdett zsibbadni a jobb karom és mára sem múlt el?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem akkor szokott zsibbadni, ha sokat gépezek és megerőltetem. ilyenkor nehezebben is tudom használni:S
2011. szept. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy még mindig zsibbad!?
2011. szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagypapámnak ugyanez volt a tünete egy hónapon belül kétszer, pár napig tartott neki az első (másodikkal ment el második nap kórházba). Elment vele orvoshoz és kiderült, hogy két szívinfarktusa volt, azért zsibbadt a keze... :(


Szerintem ha nem múlik holnapra sem, mindenképp doki!!

2011. szept. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mamámnak a fél teste zsibbadt, elmentek dokihoz és kiderült.hogy agydaganata van.
2011. szept. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
na..akkor...tegnap délután kezdődött,egyébként a turmixgépet fogtam közben...és még most is zsibbad,de már nem annyira,mint tegnap...1 éve voltam koponya MR-en,más betegség miatt,remélem azért 27 évesen se agydaganatom,se agyvérzésem nem lesz:-)
2011. szept. 11. 14:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem már 2 éve zsibbadtak a bal kezemen az újjaim (gerincprobléma miatt)

Volt, hogy többször lezsibbadt a fél fejem, testem, lábam, talpam) kivizsgáltatás után kiderült, hogy Sclerozis Multiplexem van!!!

2011. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nekem nyakcsigolya kopásom van,már most,meg volt egy kisebb balesetem,ami nem tett túl jót neki..amúgy én is arra gondolok,hogy valami ilyesmi lehet....köszönöm szépen:)
2011. szept. 11. 14:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg biztos, hogy a csigolyák miatt van! A többit felejtsd el, még csak belegondolni is rossz!
2011. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mondjuk a lábamat,ha keresztberakom,kb.2 perc után már totál elzsibbad,de hát az egyértelmű,hogy mitől,utána meg el is múlik...de én is a csigolyákra gondoltam,anyunak is van,pl.eleljt dolgokat,vagy nem bírja erősen megszorítami a kezem,de nekem csak zsibbad...elég rossz...de majdcsak lesz valami...köszi szépen mindenkinek :-)
2011. szept. 11. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!