Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet ez a nehézlégzés refluxtól?

Haramia kérdése:

Lehet ez a nehézlégzés refluxtól?

Figyelt kérdés
Az elmúlt fél-1 évben elég sok problémám volt/van a gyomrommal, volt is időpontom gyomortükrözésre, de a mostani helyzet miatt elhalasztották. Egy hónapja jelentkezett nálam olyan légszomj, hogy néha mintha néha nem tudnám elég mélyen venni a levegőt, nem jönne elég. Voltam háziorvosnál, meghallgatta a tüdőmet, nem észlelt semmit. Kb. egy hétig voltak meg ezek a tünetek aztán elmúlt. Az utóbbi két napban megint jelentkeznek és néha azt érzem, mintha a gyomrom nyomna vmit (tüdőt? - lehet hülyeség) azért nem tudom rendesen venni a levegőt. Más is tapasztalt ilyet? Nektek mi használ rá?
2020. ápr. 8. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet refluxtól,meg a stressztől is. Nem idegeskedsz sokat nem szorongsz? Én is hasonló tüneteket érzetem magamon. De én mostanába extrém sokat ideheskedek....
2020. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!