Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert ebredek hetek, talan...

Miert ebredek hetek, talan honapok ota ugy, mint akit fejbevagtak?

Figyelt kérdés

Par honapja meg tok jol aludtam, ebredes utan az agyban mar par perc alatt eber lettem es tettrekeszen keltem ki.

Most meg az van, hogy felebredek, alig birom kinyitni a szemem, kaba vagyok, epphogy csak el tudom nyomkodni a mobilt amig felebredek annyira, hogy felkeljek.

De nyoma sincs a regi frissessegnek. Normalis mennyiseget alszok, nem valtozott semmi ilyen teren.


2020. ápr. 13. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt hivjak tavaszi faradtsagnak ... valojaban vitaminhiany.
2020. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy tényleg fejbe vágtak ?
2020. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

lehet hogy egyre jobban horkolsz, és egyre komolyabb légzéskimaradásaid vannak éjjelente. nézz utána, alvási apnoé-nak hívják, és van aki olyan stádiumú, hogy már fölriad sokszor levegőért kapkodva, így nem tud rendesen aludni, aminek vagy műtét vagy lélegeztető gép a vége.

alkoholt nem szabad inni, mert az sokkal súlyosbítja, még ha csak enyhe stádiumod is van. én ott tartok hogy ha nem iszok, kipihenten ébredek, de pár italtól az utóbbi időben már rendszeresen fölébredtem éjjel arra, hogy nem kapok rendesen levegőt, és nagyon para volt, már majdnem mentőt hívtam legutóbb, azóta nem iszok. utána órákig nem tudtam visszaaludni.

2020. ápr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom ez utobbi 28 eves nokent mennyire erinthet. Nincs tulsulyom, nem iszok alkoholt es parom szerint ritkan horkolok. Arra viszont felriadok neha, hogy verzik az orrom es ilyenkor tenyleg ugy erzem, hogy magas a vernyomasom, de az orrverzes napkozben is elofordul kb 3-4 hetente, nem csak alvas kozben. A vernyomasom egyekbent teljesen normalis napkozben, nemreg mertek, az orrverzes az orvos szerint meg csak egy gyenge er miatt van.

Mindenesetre elmegyek ful-orr gegeszhez, mert en orrpolipra gyanakszom alvastol fuggetlenul, mivel folyamatosan ugy erzem, napkozben is, mintha be lenne dugulva, nyaron amikor meleg van, gyakran “kimosom” hideg vizzel az orrom, mert ugy normalisan kapok levegot egy darabig... (Annyira nem veszes sosem, hogy szajon at kelljen levegot vennem, csak kellemetlen erzes.)

A vitaminhianyban lehet valami, mert szerintem kb semmilyen szinten nem juttatok vitamint a szervezetembe. Ritkan fozunk itthon zoldsegekbol, de 10-bol 9 esetben valami egeszsegtelen keszkajat, mirelitet stb dobunk csak ossze.

2020. ápr. 14. 00:55
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten laksz? Gyanús, hogy a sugárzás okozza. Van 5G-s torony a közelben, vagy egyéb más vezeték nélküli hálózat? Lehet, hogy érdemes lenne valami védelmet kialakítani a szoba/lakás köré (vagy elköltözni).

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=YgbDriM3_ec

Az egészséges táplálkozásra való áttérés és mellé a vitaminok is segíthetnek egy kicsit, de hosszú távon nem biztos, hogy megoldás.

2020. ápr. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

5-ös

Szeded te rendesen a gyógyszereidet? Miért nem ?

2020. ápr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ertekelem az otos szandekat, hogy segiteni akar, de inkabb a valos okoknal maradnek :D

Amugy ma a kanapen aludtam, es frissebben ebredtem. Lehet az aggyal van gond. Mar egy ideje kenyelmetlennek erzem a matracot, de korabban nem volt gond ezen kivul, nem ebredtem fejbeverve. De az is lehet, hogy mivel a nappaliban gyakrabban szelloztetunk, itt tobb az oxigen. Ajj, nem tudom :D

2020. ápr. 14. 20:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kene annyi Bridget Jonest nezni
2020. ápr. 15. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert fejbevágtak
2020. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!