Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Legjobb férfi dezodor? Nektek...

Legjobb férfi dezodor? Nektek mejik férfi dezodor jön be a legjobban? Mejik fajta Vagy az édesebb illatú vagy az erősebb?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én stiftet használod dezodor helyett, részben mert az nem irritálja a bőröm, meg azt olvastam egyszer hogy valaki meghalt a dezodortól. Na mindegy, de viszont stiftben az Old Spice Whitewater-t használom, mert az nem hagy nyomot fekete ruhán sem.
2010. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem stiftet kérdeztem hanem sprayt stifteket nem szeretem.
2010. júl. 29. 12:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt használom: [link]


Ui.: A melyik szó ly-os.

2010. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy Lemon7 írta, én is a Csokis Axe-ra szavazok! Egyszerűen ha megérzem...uhww :D ;) szóval nagyon ajánlom!
2010. aug. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, nekem az édes illatok jönnek be, konkrétan a vanilia. Tudom, hogy nőies, de mit csináljak, ha ezt imádom?! Tehát a vaniliás srpéket vettem. De, ha szabad véleményt mondanom, megosztanám veled, úgy tudom, hogy a kemikáliákat tartalmazó dezodorok nem egészségesek, u.is eltömítik a pórusokat, így az izzadság, és vele együtt a méreganyagok is bent maradnak a szervezetben! Nem vagyok Foreveres ügynök, csak náluk veszem meg az igen kellemes, diszkrét illatú deo-stiftet, ami szabadon hagyja a pórusokat, és hosszan tart a hatása!Tényleg nagyon minőségi! A másik, amit alkalmazok, és olcsóbb: a tibeti, vagy himalájai sóból készült "sószappan", amit az enyhén nedves testfelületre rádörzsölök, hamar megszárad, utána egy kis hintőpor, és kész! Az izzadságot szagtalanná teszi! Ráadásul rengeteg nyomelem, ásványi anyag van benne,ami jót tesz, ha felszívódik! Ezek csak ötletek, nem kötelező!
2010. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
más?:D
2010. aug. 7. 15:11
 7/7 anonim válasza:
Playboy Hollywood
2010. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!