Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barátnőm vőlegénye,...

Legjobb barátnőm vőlegénye, egy nála 20 évvel idősebb férfi!?!

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm (23 éves) 2 éve megismerkedett egy egy nála 20 évvel idősebb férfival. Mikor elmesélte, hogy van ez a férfi, én akkor egy kicsit kibuktam.


Azóta eltelt 2 év, és nemrégiben eljegyezték egymást. Jó a kapcsolatuk, látszik rajtuk, hogy szerelmesek és komolyan gondolják. Nekem mégis vannak aggályaim. Nem tudom miért, hiszen 1000%-osan szeretném a barátnőmet támogatni. Már többször beszélgettünk a párkapcsolatáról, és ő azt mondta, hogy biztos a dolgában, és azt a férfit szeretik, bízzak benne.


Ami elég rossz, hogy 2 tűz között vagyok, ugyanis megkerestek engem a bnőm rokonai (anyukája és nagymamája) hogy próbáljam meg lebeszélni a lányát/unokáját a pasiról. Ezen totál kibuktam, és megmondtam nekik, hogy nem akarok beleavatkozni ebbe az egészbe, de ők folyton noszogatnak. Totálisan kétségbe vannak esve, és szinte könyörögnek nekem... Nem mintha én meg le tudnám, vagy le akarnám beszélni a barátnőmet.


Látom, hogy boldog.

Mit gondoltok erről az egészről? Hogy küldjem el a könyörgő nagymamát? Egyáltalán mit tanácsoljak a barátnőmnek?


2011. okt. 10. 23:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Azt mond meg, hogy senkinek semmi köze hozzá, hogy egy 23 éves csaj, kivel boldog!!

Nincsen joguk beleszólni !!

2011. okt. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%

Ugy kuldd el a nagymamát, hogy ha őneki es vele egyutt az egesz csaladnak nem sikerult, akkor Neked hogy sikerulne? Mikozben ehhez a hazassahoz Neked semmi kozod nincs, ellentetben a csaladdal. A csalad jobban kompetens.

Esetleg azt erdemes volna elérni, hogy ne hazasodjanak, hanem maradjanak jegyesek/kedvesei egymasnak.

A ferfi előéletéről mit tudsz?

2011. okt. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
23 évesen a csaj el tudja dönteni kivel akar lenni,senki nem szólhat bele,pláne,ha boldog.Inkább a boldogságának kellene örülni,ha meg még sem illenek össze,az majd idővel úgy is kiderül.
2011. okt. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

A nagyi és az anyuka aggodalma érthető. Viszont hosszú távon gondolom ők is azt szeretnék, h a lány boldog legyen. És az is igaz, h te elmondhatod a véleményedet, adhatsz tanácsot (nem kéretlenül természetesen), de ennél mélyebben nem avatkozhatsz a barátnőd dolgába. S egy támogatja a másikat, s együtt örül vele, akkor is, ha aggályai vannak.

Szóval szerintem a nagyit próbáld meg úgy leszerelni, h elmondod, h neked az a legfontosabb, h a lány boldog legyen, és ha ő így érzi jól magát, te nem fogod lebeszélni.

Ez a kérdésre a válasz, arról, h jó -e egy kapcsolat 20 év korkülönbséggel, arról most nem írnék bővebben.

2011. okt. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Kár ebbe bele keveredned.

Ő 23 éve és eltökélt, hozzá fog menni, nem tudsz olyat mondani, hogy ne tegye meg, szóval fogad el.


Az, hogy mi a Te vagy az Én véleményem az már más dolog, de itt az most nem oszt nem szoroz.

2011. okt. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
jobb az ilyenekből kimaradni
2011. okt. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Ha boldog, akkor aligha fogja lebeszélni erről bárki. Csupán a korkülönbség miatt nem kell ítélkezni. (Természetesen te ismered a pasast és te tudod, hogy milyen, itt mindenki csak látatlanban mondhatja el a véleményét.)


Ha ők szeretik egymást és boldogok egymással (és más gond nincs a pasival a korán kívül) akkor ezt el kell fogadni. A családdal is inkább ezt kellene megértetni, inkább ezen a téren kellene közvetítő szerepet vállalnod.


Ha meg nem jön össze nekik, majd elválnak... Nem egy tragédia manapság az sem.

2011. okt. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Félreértetek néhányan! Estem ágában sincs lebeszélni a barátnőmet az esküvőről!!! Aggályok ide, vagy oda..
2011. okt. 10. 23:25
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Én is így voltam csak a húgommal.22 évesen hozzáment egy 43 éves férfihez.Mindenki engem nyaggatott,hogy beszéljem le a húgomat erről a tervéről.Még a vőlegény édesanyja is tőlem várta a megoldást.

Én mindenkinek megmondtam hogy bár én is értetlenül állok egy ilyen eset előtt,de SOHA nem avatkozom bele a húgom életébe,csak akkor ha ő erre feljogosít.Ha ő úgy érzi,hogy így lesz boldog ember akkor senkinek nincs joga ebben őket megakadályozni.

Ha boldogan élik le az életüket akkor csak örülhetünk.Ha mégsem sikerülne akkor a maguk kárán tanulják meg.Így végül is békén hagyták őket..

Végül is csak most jönnek a gondok,hogy a húgom 38 éves lett a férje 59.

2011. okt. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha a làny kikéri vagy kikérte a véleményedet, akkor adhatsz tanàcsot. A csalàdtagok meg oldjàk meg,ahogyan akarjàk. Neked szerintem semmi beleavatkozàsod nem lehet. Ha boldogok együtt azt fel kell fogniuk a szülõknek.
2011. okt. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!