Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Betegség miatt híztam 20...

Betegség miatt híztam 20 kilót. Milyen gyakorlatokkal tudom magam mozgatni?

Figyelt kérdés

Rengeteget futottam régen ezt az állapotot szeretném vissza állítani.

Viszont a derekam fáj már sétánál is, a farkcsontom elvan ferdülve a röntgen szerint. Gondolom az ülőmunkától. Pajzsmirigyemmel is vannak kicsit gondok, ittam jódos szelénes vizet attól mintha a torkom nem lett volna megdagadva,de most nem rendelhető

Van itt olyan akinek sikerült újra sportolni?

Fit labdára gondoltam.


Van mikor mosogatok és akkor is nagyon fáj a derekam. Jót tenne ha megtanulnék kézen/ fejen állni, hogy kicsit húzódjon a gerincem?

Súlyfürdőt meg gyógytornát javasoltak,de abban a városban ahol van szinte esélytelen bemennem mivel máshova járok dolgozni.



Szeretnék újra futni.


Miket egyek? Már ezt se nagyon tudom.

Jó lenne ha írnátok siker sztorikat.

Iszogatok most fehérjeport kiegészítőnek.


Orvos még annyit mondott hogy a hasizmomat kellene erősíteni illetve a derekamnál lévő izmot.



2020. ápr. 21. 10:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! Derekfajasra nekem a plank segített, fel perc normál és fel-fel perc a két oldalra. A másik dolog, hogy ebredes után nem szabad egyből leülnöm gépezni, kicsit mozogni kell, pont elég a kV főzés, reggeli készítés, ezután esetleg még visszadőlök az ágyba. Az első kb.fél órában nem ülök le.
2020. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. ápr. 28. 06:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!